سوالات متداول

سوالات متداول

گروه صنعتی نساجی بردیا جنوب همواره سعی در پیشرو بودن علم نساجی و صنعت پوشاک داشته و با مشاوره متخصصین اروپایی و کارشناسان خبره ایرانی ، محصول با کیفیت و منطبق با استاندارد و شرایط شغلی و جوی تولید می نماید و در همین راستا با صداقت تمام و مشاوره صحیح و احترام به شعور مشتریان خود ، اعتماد اکثر صنایع را بدست آورده است.

در این خصوص لازم است برخی از سؤالات متداول مشتریان را پاسخ دهیم :

1.   آیا در محصولات بخصوص الیاف ، از فناوری نانو استفاده شده است؟

خیر . زیرا در حال حاضر فناوری نانو در ایران بابت پارچه تکمیل شده و بعضی از خاصیتها نظیر آنتی باکتریال ، ضد عرق ، آنتی استاتیک با مواد مربوطه در بخش تکمیل در محدوده زمانی مشخص قابل انجام بوده که با صرف هزینه کم و برای مدت زمان محدود قابل انجام خواهد بود.

2.   آیا از الیاف کربن در محصولات ایرانی استفاده می شود؟

خیر، زیرا صنعت نساجی ایران در حال حاضر توانایی انجام این کار را نخواهد داشت و معمولاً استفاده کربن و یا گرانیت جهت دیرسوز بودن پارچه می باشد و ربطی به خنک کنندگی پارچه ندارد. و چنانچه پارچه وارداتی باشد بسیار گران قیمت خواهد بود و با مبالغ رایج بازار قابل انجام نیست.

3.   آیا پارچه ای وجود دارد که دارای خاصیت خنک کنندگی با شد ؟

خیر . معمولاً پارچه های پنبه ای  بدلیل خاصیت ویژه  پنبه ، جذب رطوبت داشته و با انتشار رطوبت در طول الیاف خود خنک کنندگی ایجاد می نماید. این تفاوت را می توان با پوشیدن شلوار لی صد در صد پنبه با شلوارهای فاستونی که دارای درصد بالای الیاف مصنوعی می باشند تشخیص داد. لیکن هیدروفیل کردن پارچه پلی استر دار در قسمت تکمیل در مدت محدود قابل انجام خواهد بود.

4.   لباس های خاص بردیا نظیر دیر سوز ، آنتی آرک ، خلبانی و ... نانو هستند ؟

خیر در حال حاضر تکنولوژی نانو مشکل عدم پایداری خاصیت را داشته و بردیا محصولات فوق را از بهترین نساجی اروپایی وارد می نماید.

مشاهده: 2948 انتشار: 1396/08/15